Čas letí jako jelen… radši nedomýšlet. Děti rostou a ty, které dřív nutně potřebovaly mít na své narozeniny skákací hrad, se teď dožadují virtuální reality. Pokud jim i na další narozeniny objednáte skákací hrad, možná zjistíte, že už nebudou tak nadšené jako loni.  
Naše skákací hrady stárnou také. Nejstarší Timův hrad a hrad Anna mají už své nejlepší roky za sebou. Ačkoli na pohled vypadají stále téměř jako nové, tkanina postupně řídne a ztrácí tak svou vzduchotěsnost. Hrad se tím nestává nebezpečným, ale jelikož je to prostě jen vzduchový polštář, při větším úniku vzduchu toho tolik neunese. Omezili jsme proto použití na děti do 6 let, ačkoli nové hrady unesou i starší pasažéry. 
Hrad Kočičák je od jiného výrobce, je pevnějšího materiálu a proto stále zvládá i větší zátěž. 
Dříve než staré hrady skončí ve výslužbě, máme objednanou náhradu, ale vzhledem k tomu, že se dováží ze zahraničí, nezbývá, než doufat, že stihne dorazit ještě před začátkem sezóny. 
Občas se ptáte, zda nemáme něco většího, protože hrad, který se Vašim dětem zdál loni obrovský, se za ten rok nějak podivně zmenšil. Snažíme se vyhovět a připravujeme jednu větší atrakci, ale samozřejmě to pořád bude “zahradní” verze a ne velká profi atrakce. Nemáme ambice posunout se k velkým skákacím hradům používaným na veřejných akcích. 

Categories: Co je nového?