1. Zarezervujte si vybraný hrad a požadované datum prostřednictvím rezervačního formuláře. Přijetí rezervace Vám potvrdíme e-mailem s informacemi k uhrazení zálohy. Po uhrazení zálohy na náš účet Vám bude termín závazně potvrzen. 
  2. Pro umístění atrakce je potřeba připravit rovný travnatý prostor přiměřené velikosti (dle rozměrů zvoleného hradu) a zbavit ho kamenů a jiných ostrých předmětů. Z bezpečnostních důvodů není možné hrad provozovat na tvrdém podkladu – beton, asfalt, dlažba apod. Hrad také nelze umístit ve svažitém terénu. 
  3. Dále je třeba zajistit připojení do elektrické sítě. Pokud nemáte k dispozici dostatečně dlouhý prodlužovací kabel, můžeme dovézt 50m prodlužovák, ale je třeba to při objednání uvést do poznámky. 
  4. Pro případný provoz s vodou se používá běžná zahradní hadice s rychlospojkou.
  5. V daný den dorazíme na Vámi určenou adresu cca 10-15 minut před dohodnutým začátkem a atrakci připravíme k provozu. 
  6. Při převzetí atrakce uhradíte zbývající částku za pronájem – prosíme, připravte si přesnou částku v hotovosti. Účtenku (paragon) Vám vystavíme v papírové podobě nebo zašleme e-mailem.
  7. Po skončení dohodnuté doby pronájmu atrakci sbalíme a odvezeme.
  8. Seznamte se prosím s Podmínkami pronájmu a pravidly bezpečného provozu. Při převzetí atrakce potvrzujete svým podpisem, že jste se s těmito podmínkami a pravidly seznámili.
Rezervaci je možno zrušit telefonicky či e-mailem. Bude-li rezervace zrušena minimálně 24 hodin před dohodnutým začátkem pronájmu, bude zaplacená záloha vrácena v plné výši převodem na účet, ze kterého byla uhrazena.
V odůvodněných případech (náhlé onemocnění, nepříznivé počasí) bude záloha vrácena i při pozdějším zrušení rezervace.
Vrácení zálohy proběhne do 5 pracovních dnů.
Na atrakci se nevstupuje v obuvi. Doporučuje se odložit oblečení či doplňky s ostrými sponami, přezkami, šňůrkami, řetízky či jinými částmi, které by mohly způsobit úraz nebo protržení atrakce.
Uvnitř a v okolí atrakce není dovoleno manipulovat s ohněm a nebezpečnými (zvláště ostrými) předměty.
Atrakci není dovoleno přetěžovat – zvláště není dovolen vstup osobám nad povolenou individuální hmotnost, jelikož to může vést k deformaci vyšších částí atrakce a případnému zranění osob pohybujících se uvnitř.
Zapojení/odpojení fukaru smí provádět pouze osoba starší 18 let, přičemž se musí ujistit, že se v bezprostředním okolí atrakce nepohybují žádné další osoby. Fukar musí být zapnutý po celou dobu provozu atrakce – udržuje ji v nafouknutém stavu. 
Pronajímatel nenese odpovědnost za škody na zdraví či na majetku způsobené nevhodným užíváním atrakce.
V případě vzniku problému s provozem atrakce (včetně extrémních povětrnostních podmínek) je nájemce povinen ukončit její provoz a neprodleně informovat pronajímatele.

 Timův hradHrad KočičákHrad AnnaMegaskulzavkaNový Timův hrad
délka5,9 m3,5 m5,8 m6,2 m 4 m
výška2,4 m2,1 m2,3 m3 m2,5 m
šířka3 m3 m4 m2,4 m3,2 m
doporučený počet dětí56777
max. váha jednotlivce25 kg30 kg25 kg30 kg30 kg
skluzavkaANOANOANOANOANO
skákací plochaANOANOANOANOANO
tunelANOANOANOANOANO
kroužek na košíkovouANOANOANONEANO
vodní atrakceANONEANONEANO
balónkový bazénekmalý oddílstředně velký, chráněnývětší oddílNENE
(bude doplněno)(bude doplněno)